SIA "Scenar Baltic" ir oficiālais Scenar rūpnīcas RITM OKB pārstāvis Latvijā. Mēs nodrošinām plašāko Scenar iekārtu, elektrodu un medicīniski ārstnieciskās segas produkcijas piedāvājumu. Mums ir svarīgi, lai Jūs būtu apmierināti ar iegādātajām precēm, lai Jūs tās ikdienā izmantotu, lai Jums tās būtu finansiāli pieejamas un – pats galvenais – lai Jums būtu iespēja palīdzēt pašiem sev un saviem tuviniekiem. Tieši tādēļ saviem klientiem mēs nodrošinām ne tikai produktus, bet arī atbalstu un ieteikumus visā to lietošanas laikā.

Scenar terapijas iekārtu iegāde un īre

Iegāde

Lai katrs klients tiktu tieši pie tā Scenar un atbilstošajiem elektrodiem, kas viņam visvairāk nepieciešams savas veselības uzlabošanai, mēs iesakām pieņemt lēmumu par pirkuma veikšanu tikai un vienīgi pēc Scenar terapijas izmēģināšanas un konsultēšanās ar savu Scenar terapeitu.

Jūsu Scenar terapeits arī nodrošinās Jums pirmo pamata apmācību aparāta lietošanā, ja būs tāda nepieciešamība, un ieteiks Jums piemērotākās metodikas un zonas sava organisma apstrādei. 

Ja vēlaties iegādāties kādu no Scenar Baltic piedāvājumā esošajām precēm, Jums ir iespēja rezervēt savu pirkumu, jau iepriekš zvanot pa tālruni 27060705 vai sūtot e-pastu uz info@scenar-baltic.lv.

Pirkumu varat saņemt Scenar terapijas kabinetā Ieriķu ielā 15/3.korpusā, 4.stāvā.

Informāciju par produktu cenām iespējams uzzināt, sazinoties ar mums.

Īre

Lai veicinātu terapijas efektivitāti un atvieglotu sūdzības ilgstošākā laika periodā starp terapijas reizēm, piedāvājam īres aparātus un elektrodus ķermeņa apstrādei un dziedēšanai mājas apstākļos. Īres iespējas iesakām izmantot arī tiem, kas apsver aparātu, elektrodu vai medicīniski ārstnieciskās segas produktu iegādi.

Mūsu uzņēmums īrei piedāvā:

  • Scenar Čens mājas aparātus;
  • dažādu veidu elektrodus;
  • medicīniski ārstniecisko segu.

Noskaidrot, vai Jūsu interesējošie produkti ir uz vietas un pieejami īrei, iespējams uz vietas mūsu uzņēmumā vai sazinoties ar mums.

Īres cenas

Scenar aparāts mājas lietošanai:
EUR 4,00 / dienā

Pievienojamie elektrodi:

EUR 0,50 / dienā

Sega:

EUR 4,00 / dienā

Plāksteru elektrodi netiek izīrēti, tie ir jāiegādājas – pāris EUR 2,00; par kabeļa īri nav jāmaksā.

Profesionālie Scenar aparāti

Scenar Super Pro V2

Jaunākā profesionālās SCENAR ierīces versija. Tā ietver visas svarīgākās profesionālai lietošanai nepieciešamās funkcijas. Unikāls ierīces papildinājums ir dubultās bioatgriezeniskās saites režīms (BIO), kas automātiskajā režīmā ļauj noteikt nepieciešamos stimulācijas parametrus akūtos gadījumos.

Ierīcē ir iekļautas 32. rūpnīcas uzstādītas programmas, kuras var pielietot gan kosmetoloģijā, gan darbojoties hroniskos gadījumos, gan stimulējošos nolūkos pirms un pēc sporta aktivitātēm, kā arī pēctraumas rehabilitācijā. Pateicoties šiem režīmiem, pat bez speciālām SCENAR terapeita zināšanām var sasniegt labus rezultātus jau pēc pirmās procedūras. Turklāt ierīcei ir krāsainais ekrāns un jauns pieejamāks interfeiss. Uzlabotā izvēlne ļauj ātri navigēt caur funkcijām, kas viennozīmīgi samazina laiku, lai sagatavotu ierīci darbam.

Vaicāt par iekārtām

Visvienkāršāk izmantojamais Scenar aparāts no visiem, kas paredzēti mājas lietošanai. Tas radīts akūtu sūdzību apstrādei un pašpalīdzībai hroniskās situācijās starp profesionālas terapijas vizītēm. Lietošanai pieejami 2 režīmi kombinācijā ar noteiktiem parametriem: F1 un F2. Nelielā izvēle nodrošina aparāta vienkāršu un saprotamu lietošanu.

Uzzini vairāk

Šī ir viena no populārākajām personālajām mājas ierīcēm. Tā nodrošina plašas funkcijas, kas lietotājam ļauj īstenot visas pamata Scenar terapijas darbības iespējas. Salīdzinājumā ar pirmajām aparāta versijām, šī aparāta funkcionalitāte ir paplašināta, iekļaujot četru frekvenču lielumus (14, 60, 90 un 340 Hz). Čens 01 Scenar ir pierādījis savu efektivitāti, izmantojot to sportā (pirms un pēc fiziskām aktivitātēm, kā arī pēctraumu rehabilitācijā). Lielisks palīgs tas būs arī visiem senioriem, kuriem ikdienā nepieciešams efektīvs līdzeklis sāpju mazināšanai.

Uzzini vairāk

Šī ierīce ir analoga Čens 01 SCENAR (Sport) ierīcei, vienīgi gaismas diodes ir aizstātas ar šķidro kristālu ekrānu (LCD). Ekrāns uzskatāmāk ataino parametru un režīmu maiņu, kā arī uzrāda aparāta iedarbības laiku, kas noteiktos apstrādes veidos ir būtisks aspekts terapijas modelēšanas procesā.

Uzzini vairāk

Šis ir viens no SCENAR terapeitu iecienītākajiem profesionālo ierīču modeļiem. Šim aparātam ir iekļautas ļoti plašākas funkciju iespējas: tajā iekļauts otrs dozētās stimulācijas režīms (Dose 2), skrīninga režīmi (Dose 3 un 4), kā arī Nakatani diagnostika režīms – D5. Pieejami vairāki režīmi ar kombinētu frekvenču modulāciju (šūpolēm), kas ļauj mainīt stimulējošā impulsa parametrus (impulsa formu, impulsa skaitu pakā, atstarpi starp impulsiem un impulsa frekvenci) un pielietot tos dažādās kombinācijās. Šajā aparātā pieejamas arī zemās (Folla) frekvences, kas bieži tiek pielietotas, lai nodrošinātu dziļu relaksāciju un atjaunošanos klientiem ar funkcionāliem traucējumiem. Ierīci ļoti iecienījuši fizioterapeiti un akupunktūras speciālisti kā komplementāru terapijas papildinājumu.

Uzzini vairāk