Procedūras apraksts:

Scenar fizio procedūras notiek sertificēta fizioterapeita – Scenar terapeita – pavadībā, šajās procedūrās tiek izmantota Scenar terapija apvienojumā ar dažādiem fizioterapijas elementiem. Sadarbībā ar terapeitu tiek noteiktas piemērotākās un efektīvākās terapijas metodes katra individuālā klienta vajadzībām. Procedūru laikā terapijas metodes var tikt savstarpēji kombinētas un mainītas.

Uzsākot terapiju, tiek veiks vispārējs ķermeņa novērtējums. Atkarībā no nepieciešamības, tā veikšanai var tikt izmantota Nakatani funkcionālā diagnostika, dažādi fizioterapeitiskie mērījumi un vispārēja ķermeņa analīze.

Terapeits procedūras laikā konsultēs par visiem neskaidrajiem jautājumiem saistībā ar terapijas procesu, kā arī rekomendēs par vēlamajiem uzlabojumiem ikdienas paradumos un nepieciešamajiem vingrinājumiem veselības uzlabošanai.

Terapeitiskajā procedūrā izmantojamās tehnikas:

Scenar terapija

Scenar terapija vispārējā veidā tiek izmantota kopējai ķermeņa attīrīšanai un balansēšanai, sagatavojot to tālākam darbam ar fizioterapijas elementiem. Scenar var izmantot arī lokāli, apstrādājot noteiktas sāpju vai sūdzību zonas, atjaunojot kustību apjomu, muskuļu spēku un izturību. Šī terapijas metode ļoti efektīvi tiek izmantota arī stājas korekcijai, muskuļu miostimulācijai un relaksācijai.

Slinga terapija

Slinga terapija jeb elastīgo saišu terapija ir gan diagnostikas, gan aktīvas ārstēšanas un rehabilitācijas individuāla vingrojumu sistēma. Izmantojot slinga terapiju, iespējams veikt neiromuskulāro aktivizēšanu, relaksāciju, kustību apjoma palielināšanu, trakciju un muskuļu stiepšanu. Pielietojot specializēto slinga aprīkojumu, iespējams veikt vingrinājumus, kas palielina muskuļu spēku, izturību, uzlabo stabilitāti locītavās un stimulē sensoro-motoro sistēmu.

Terapeitiskā vingrošana

Terapeitiskā vingrošana – noteiktā plaknē un virzienā izpildot specifiskus vingrinājumus, ir iespējams atgūt kustību brīvību, uzlabot muskuļu-balasta sistēmas darbību, veicināt asinsrites, elpošanas, gremošanas sistēmas orgānu darbību un līdzsvarot centrālo nervu sistēmu. Tā palīdz gan atbrīvoties no lokālām sāpēm un diskomforta, gan nodrošina vispārējo ķermeņa atveseļošanās procesu.

Teipošana

Teipošana - tiek izmantota pie dažāda veida muskuļu disbalansa, sāpju un iekaisuma mazināšanai, saišu, fasciju un muskulatūras korekcijai. Pie teipošanas atsevišķi jāmaksā par izmantotā teipa apjomu.

Pēc nepieciešamības, procedūrā tiek kombinētas:

  • Scenar terapija, atbilstoši klienta sūdzībām;
  • Terapeitiskā vingrošana;
  • Slinga terapija;
  • Teipošana;
  • Fizioterapeita – Scenar terapeita konsultācija.

Procedūras ilgums:

Pirmās procedūras ilgums:
1 stunda

Atkārtotu procedūru ilgums:
1 – 2 stundas

SVARĪGI!
Uz procedūru jāierodas brīvā, vieglā apģērbā, kas netraucē vingrinājumu izpildes laikā.

Cena:

Pirmā procedūra:
EUR 35,00 (ar atlaidi EUR 30,00*)

Atkārtota procedūra 1 stunda:
EUR 23,00 (ar atlaidi 20,00 EUR*)

Atkārtota procedūra 1,5 stundas:
EUR 35,00 (ar atlaidi 30,00 EUR*)

Atkārtota procedūra 2 stundas:
EUR 45,00 (ar atlaidi 38,00 EUR*)

* – Atlaides tiek piešķirtas pensionāriem, personām ar 1. un 2. grupas invaliditāti, bērniem līdz 16 gadu vecumam.

Pieteikties vizītei