Kompetences, amats:

SIA "Scenar Baltic" valdes locekle, Scenar terapeite, terapijas trenere.

Par sevi:

Dzīve ir tāda viegla spēle, kurā uzvarētājs ir nevis tas, kurš ātrāk un tālāk tiek uz priekšu, bet gan tas, kurš, ejot prot, saglabāt līdzsvaru un prieku. Es savā ikdienā balansēju starp 100 lietām – darbu, studijām, ģimeni un dzīves baudām, un daru to gan ar vieglumu, gan lielu atbildību. Brīvajā laikā mīlu no jauna atklāt gan pasauli, gan lietu kārtību, gan pati sevi.

Kolēģi par Undu:

“Viņai sapratne par lietu kārtību ielikta šūpulī. Nav neatbildamu un neizskaidrojamu jautājumu. Aprunājoties ar Undu, viss liekas saprotams un likumsakarīgs. Ja nokļūst uz terapiju pie Undas, ir “jāienirst savu baiļu atvaros” un jāizvelk no skapja visi tur saslēptie “skeleti”. Bet tas ir to vērts, lai iegūtu brīvību dzīvot viegli.”

/Aelita/

“Cilvēks, kurš ar abām kājām stabili stāv uz zemes. Jau ielūkojoties viņai acīs, redzi – tur ir spēks, un vari nojaust, ka saņemsi skaidri formulētu viedokli gandrīz jebkurā jautājumā. To iespējams organizē viņas iekšējā pasaulē mītošais perfekcionisms. Pie viņas noteikti var griezties pēc padoma. Ne kurš katrs spēj “izzūmoties”, lai redzētu kopbildi jeb ieraudzītu lietas plašāk. Šķiet Undai šī prasme ļauj saglabāt mieru un skaidru prātu.”

/Līva/

“Ļoti laba pasniedzēja. Darbā ar klientiem, katram ir sava īpaša pieeja.”

/Jana/