Kompetences, amats:

Scenar terapeite.

Par sevi:

Daba ir mans spēks un līdzsvara avots. Sevi iepazīstu, līdzsvaroju, fiziski un mentāli sakārtoju caur ikdienas pastaigām ar suni. Mēs ejam katru dienu, jebkuros laika apstākļos, gan tad, kad debesīs rotājas saule un skan putnu dziesmas, gan vējā un lietū, gan ziemas spelgonī, kad termometrs rāda mīnus 25, gan gaismā, gan pilnīgā tumsā, kad ceļš jāizgaismo ar lukturīti. Lietas pašas par sevi nav labas vai sliktas, tās vienkārši ir tādas kā ir. Nokrāsas, labi vai slikti, katrai no tām mēs piešķiram paši ar savu attieksmi. Lai kas notiktu, es cenšos turēties pie pirmā varianta – viss, kas notiek, notiek uz labu.

Kolēģi par Janu:

“Viņai piemīt tāds laumiņas mīļums, kas parasti atstarojas smaidā. Ārēji viņa dažkārt var šķist trausla, taču viņas būtībā atklājas bagātīgs viedums, kurš arvien tiek papildināts ar zināšanām.”

/Līva/

“Jana ir gluži kā gudrību magnēts, mūžīgi mācoties ko jaunu un pilnveidojot savas darba prasmes. Maldīsies tie, kas domā, ka pirmais, klusais priekšstats viņu raksturo, jo Jana ir enerģijas bagāta, priekpilna un atvērta dzīvei.”

/Unda/

“Rāma un mērķtiecīga. Iejūtīga un saprotoša. Līdzās Janai cilvēki kļūst harmoniski, līdzsvaroti, mierīgi. Nemitīgi sevi izglīto un pilnveido. Un neaizmirst “apgaismot” arī pārējos kolēģus. Labi pārzina emociju izpausmes fiziskajā ķermenī. Atvērs un izlasīs jūs kā grāmatu.”

/Aelita/