Kompetences, amats:

Scenar terapeite, fizioterapeite.

Par sevi:

Ar Scenar terapiju nodarbojos nesen. Mans Scenar stāsts sākās ar vienu meiteni ar mugurkaula kakla skriemeļu lūzumu, pie kuras uz mājas vizītēm braucu kā fizioterapeite. Pie viņas uz mājas vizītēm brauca arī Scenar terapeite, un, lai Scenar terapiju realizētu biežāk, man piedāvāja iziet Scenar terapijas apmācības un kombinēt Scenar terapiju ar fizioterapiju. Un tā manā dzīvē sākās jauns profesionālās darbības posms. Tagad man ir divas profesijas, kurās ir daudz kopīga un, apvienojot zināšanas, labāk var izprast cilvēka anatomisko un arī emocionālo pasauli.

Brīvajā laikā pati trenējos. Vingroju, kā arī esmu uguns šova grupas “Studio Fotia” dalībnieks. Ugunsšova treniņi ir ļoti daudzveidīgi, ietver sevī gan dejas, gan poingu (specifisku degošu priekšmetu manipulāciju) un darbošanos ar citiem ugunīgiem rīkiem. Tāpat šajā mākslā apvienojas kā spēka, tā akrobātikas elementi. Agrāk vairākus gadus nodarbojos ar vēderdejām. Es uzskatu: jo vairāk trenējies un pilnveido sevi, jo veselāks un laimīgāks esi!

Kolēģi par Innu:

“Ar Innu ir viegli komunicēt, jo no viņas plūst tāds vieglums un nesamākslotība. Aiz ārējās jaunības slēpjas pamatīgas zināšanas, iejūtība un darba spējas.”

/Sigita/

“Smaidīga un labestīga. Daudziem ar viņas palīdzību uzlabojusies kustību brīvība. Tiem, kas nokļūst pie Innas, būs cītīgi jāstrādā, nevienam nedos atlaides.”

/Aelita/

“Samtains un maigs smilgu kuplums kā rīta rasas migla. Ugunīga un ekspresīva dejas un kustības spriedze mijas ar cildenu un trauslu klusumu.”

/Una/