ROKAS NOST NO ADENOĪDIEM

Bieži sastopama problēma bērniem ir apgrūtināta elpošana caur degunu

Bieži sastopama problēma bērniem ir apgrūtināta elpošana caur degunu, izdalījumi no deguna, miega traucējumi un krākšana naktīs, galvas sāpes, apātija, dzirdes traucējumi, atmiņas un koncentrēšanās spēju samazināšanās. 

Ārsta diagnoze – adenoīdi, kam nereti seko operatīva iejaukšanās un medikamentu terapija. Jāuzsver, ka adenoīdi ir orgāns – aizdeguna mandeles ar ļoti svarīgām funkcijām. Piemēram: imūnglobulīna sintēzi, bez kuras bērna pilnvērtīga attīstība ir apgrūtināta. Aizdeguna mandeles arī sintezē pretalerģijas faktoru un dzimumšūnu nobriešanu. Likvidējot adenoīdus, var dažādas hroniskas reakcijas reakcijas, rinīts, līdz pat bronhiālai astami, kā arī neauglība. Nevajadzētu aizmirst, ka adeonīdu audi ir tikai cilvēka organismā, kas spēji reģenerēties – atjaunoties. Tieši tāpēc, pēc operatīvas iejaukšanās, tie atkārtojas ar visiem iepriekšējiem simptomiem.
Fiziskie adenoīdu rašanās iemesli ir ļoti dažādi.Vīruss un antibiotiku lietošana grūtniecības periodā. Bērnam nelīdzsvarots un neveselīgs uzturs, dažādu hormonālo ziežu lietošana uz ādas, aspirīna, antibiotiku lietošana un vakcinēšana. Kā var būt arī nelabvēlīga ekoloģiskā dzīvesvieta – putekļains, piesārņots un nemitrināts gaiss, sadzīves ķimikālijas, plastmasas trauki, neatbilstošas ​​rotaļlietas utt.
Psiho – emocionālie adenoīdu rašanās cēloņi bērnam ir, ja viņu neuzklausa, nesaprot, nesadzird un aizvaino, ja nav tiesību parādīt savu aizvainojumu. Bērns pārdzīvo, ja viņa tuvākie un mīļākie cilvēki strīdas savā starpā, nesaprotot, kurā pusē nostāties. Emocionāli bērns vēlas atbrīvoties no skumju asarām, tiešām „nedzirdēt” šos strīdus.Fiziski tas nozīmē, ka adenoīdi notiek, aizšķērso dzirdes kanāla atveri aizdegunē, un dzirde pasliktinās. Svarīgi ir uzsākt dialogu ar bērnu. Bērns, kurš cieš no adenoīdiem, ir īpaši jūtīgs un pārdzīvo savas skumjas vienatnē. Nosprostotā aizdegune ir problēmas tam, ka bērns slēpj savas emocijas un domas. Mentālajā bērnam ir sajūta, ka netiek mīlēts, ka ir par strīdiem ģimenē.
Adenoīdi attiecas pie „Aukstuma” saslimšanām, ko izraisa disbalans adaptācijas sistēmā. Ārējie slimību cēloņi pēc Ķīnas tradicionālās medicīnas. Aukstums ir ūdens elementi. Visspēcīgāk izpaužas kā Iņ spēks. Gadalaiks – ziema (maksimālā aktivitāte). Vēršanās uz iekšu, uz leju, uz klusumu. Pamatorgāns – Nieres (Iņ) un saistošais – urīnpūslis (Jaņ). Nieres uzkrāj sevī dzīvības esenci. Tas ir ļoti veselīgu orgānu bērniem. Ja bērnam ir kādas veselības problēmas, tad svarīgi ir stiprināt nieres, jo pēc 5 elementu sistēmas, nieres ir Ūdens, kas aplej Koku. Koks ir bērns, kas aug un nervu. Šajā augšanas procesā jābūt stiprai Ūdens enerģijai. Parasti bērniem ir daudz Uguns enerģija, kas jāslāpē ar Ūdeni.
Scenar terapija neārstē adenoīdus, bet balansē un harmonizē visas sistēmas sistēmas. Tieši tāpēc ir labi rezultāti. Svarīgi ir adenoīdu rašanās izprast, ko Scenar speciālists izrunā ar vecākiem, ar pašu bērnu, kā arī veicot Nakatani funkcionālo diagnostiku.
Ir iespēja izvairīties no operatīvas medicīniskās iejaukšanās un lietošanas medikamentu. Tāpēc neatliec uz vēlāku laiku un piesaki bērnu vizītei pie mūsu Scenar speciālista

PIESAKIES JAU TAGAD:
https://www.scenar.lv/kontakti/pieteikties-vizitei

0
Feed