• 12/02/2020 - Scenar Baltic
  Jūties bezpalīdzīga, kad ģimenē kāds slimo? To var atrisināt!

  Vesela ģimene - tas skan ļoti labi, bet dzīve nereti ievieš savas korekcijas, un realitāte ir "ik pa laikam slimojoša ģimene" vai arī kāds ģimenes loceklis, kura veselības saglabāšanā ir jāpieliek īpaša piepūle. Tas rada gan apjukumu, gan izmisumu, gan bezpalīdzības sajūtu, gan dusmas, gan vainas apziņu, gan vienkārši skumjas. Vai kaut kas no tā ir pazīstams? Tad lasi tālāk!

  Lasīt vairāk
 • 01/09/2016
  Meditācija ik uz soļa
  Cik bieži mēs atrodam laiku sev? Vai mēs patiesi atpūšamies un izbaudām mirkli, ļaujot prātam un ķermenim būt mierā, lai uzņemtu jaunus spēkus turpmākajai dienai?
  Lasīt vairāk
 • Ko nozīmē mošanās naktī vienmēr noteiktā laikā?
  02/08/2016 - Unda Avota
  Ko nozīmē mošanās naktī vienmēr noteiktā laikā?
  Jo vairāk mēs izprotam savu ķermeni un tā valodu, jo vairāk varam apzināties, ko tas cenšas mums pateikt. Nereti cilvēki sūdzas par miega traucējumiem, kas izpaužas kā mošanās naktī noteiktā laika periodā, kam bieži seko nespēja no jauna iemigt. Iespējams, ka arī šis ir veids, kā ķermenis cenšas nodot mums kādu ziņu.
  Lasīt vairāk
 • Ko par veselību saka mūsu dvēseles spoguļi – ACIS?
  28/07/2016 - Unda Avota
  Ko par veselību saka mūsu dvēseles spoguļi – ACIS?
  Nereti mēdz teikt, ka acis ir mūsu dvēseles spogulis. Tajās raugoties, mēs varam vislabāk iepazīt un sajust otru, caur acu skatienu mēs izveidojam personīgo saikni ar citiem cilvēkiem, un acis arī ir pirmās, kas nodod, ja cilvēks melo. Tomēr acis pasaka ne tikai to vien – tās var būt kā pirmais indikators, kas liecina par mūsu ķermeņa veselības stāvokli. Piefiksējot pirmās saslimšanas pazīmes, nereti ir daudz vienkāršāk atgriezties uz veselības ceļa, tādēļ rūpīgi ieskatieties gan savās, gan citu acīs.
  Lasīt vairāk