Kompetences, amats:

Scenar terapeite.

Par sevi:

Esmu pašaizliedzīga un entuziasma pilna ar mūžīgi pozitīvu un optimistisku skatījumu uz dzīvi. Jaunā vidē ierodu visai ātri un spēju atrast kopīgu valodu, esmu brīva no aizspriedumiem un ar elastīgu domāšanu. Jau daudzus gadus mani interesē un aizrauj lietas, kas saistītas ar dziedniecību, ezotēriku un sevis garīgo pilnveidošanu. Šobrīd iegūtās zināšanas ir cieši saistītas ar manu pamata darbību – Scenar terapiju, tāpēc varu teikt, ka mācīšanās un pilnveidošanās ir mans dzīves veids, stils un ikdiena. Cenšos būt noderīga un izpalīdzēt, kur vien tas iespējams. Brīvo laiku pavadu ar draugiem un ģimeni, parušinoties pa dārzu, veidojot savas dzīves telpu un piemājas ainavu. Patīk arī minēt krustvārdu mīklas.

Kolēģi par Egitu:

“Egita ir riktīgs darba rūķis. Viņa būs gatava apbraukāt visu pasauli, lai tikai ar savu darbu un atvērto sirdi varētu palīdzēt pārējiem.”

/Unda/

“Pozitīva, atvērta un atbildīga. Labais gariņš, kas vienmēr ir klāt īstajā brīdī gan ar padomu, gan labu vārdu. Tos, kuri nonāks uz terapiju pie Egitas – aprūpēs un apčubinās no galvas līdz pēdiņām un parūpēsies par emocionālo komfortu.

/Aelita/

“Kad ir jāstrādā, viņa atdod visu sevi darbam, bet, kad jāatpūšas, tad viņa ir īstais cilvēks, ar ko no sirds atpūsties.”

/Pēteris/