Procedūras apraksts:

Scenar terapijas klāstā ir specifiskas metodikas, kas paredzētas klientu skaistuma izcelšanai. Ādas detoksikācija, sejas muskuļu miostimulācija, izsitumu lokāla dziedināšana palīdzēs ķermeņa ādai ne tikai izskatīties veselākai un jaunākai, bet arī stimulēs tās dziļākos slāņus efekta ilgākai noturībai.

Tajā pašā laikā, iedarbojoties uz visu organismu kopā, apstrādājot limfātisko sistēmu, gremošanas sistēmu, asinsrites sistēmu u.c., tiek balansētas ķermeņa metabolās funkcijas. Rezultātā mazinās tūska, izlīdzinās celulīts, līdzsvarojas ķermeņa svars un apjoms, paliek elastīgāka āda, spēcīgāki zemādas muskuļi un ķermenis no sevis sāk izstarot mirdzumu.

Scenar terapija šajās procedūrās tiek kombinēta ar BYAS jeb Bioloģiskās Jaunības Aktivācijas Sistēmu. BYAS darbības mehānisms ir Hialuronskābes un Aminoskābju serumu ievadīšana dziļākos ādas slāņos. Tas notiek vairāku procesu kombinācijā, darbojoties gan jontoforēzei, elektriskai muskuļu stimulācijai, radiofrekvenču programmām, kā arī maigai mikrovibrācijai. BYAS intensīvo pozitīvo rezultātu var manīt jau pēc dažām minūtēm.

Atbilstoši katra klienta vēlmēm un nepieciešamības, šajās procedūrās tiek pielietotas arī klasiskas estētikas elementi – sejas ādas apstrāde ar dažādiem serumiem, skrubjiem un maskām, kā arī sejas un galvas ādas masāža.

Pēc terapeitiskās procedūras varēsiet novērot šādus būtiskus uzlabojumus:

  • izlīdzināsies ādas krunciņas;
  • nostiprināsies sejas kontūras;
  • sajutīsiet ādas tvirtumu un elastību;
  • uzlabosies sejas tonis;
  • līdz ar ādas detoksikāciju uzlabosies arī asinsrites un limfātiskās sistēmas darbība;
  • pēc atkārtotām procedūrām sajutīsiet arī striju, rētu un celulīta samazinājumu.

Terapeitiskās procedūras laikā tiks izmantota tā metode vai metodes, kuras, vienojoties ar terapeitu, tiks atzītas par piemērotākajām un efektīvākajām konkrētajam klientam.

Apvienojot gan Scenar netradicionālas medicīnas metodes, gan BYAS un klasiskās estētikas iedarbības metodes ķermeņa attīrīšanai, balansēšanai un imūnendokrīnās sistēmas stabilizēšanai, Jūs iegūsiet ne tikai skaistu, bet arī veselu, jauneklīgu ķermeni un sejas ādu.

Atbilstoši katra klienta vēlmēm, vajadzībām un ādas tipam, procedūrā tiek kombinētas:

  • Scenar terapijas kosmetoloģijas metodikas;
  • darbs ar BYAS iekārtu;
  • klasiskās estētikas procedūras, izmantojot skrubjus, maskas u.c.
Pieteikties vizītei