Īpašas segas procedūra - "Orgonu enerģijas akumulators"

Procedūras apraksts:

Procedūras laikā klients relaksējas īpaša materiāla segā, kas ir Scenar terapiju papildinoša terapeitiskā metode. Sega nav pieslēgta pie ārējiem enerģijas avotiem, tās iedarbības pamatā ir iekšēji iestrādāts specifisks ekranizācijas slānis. Šis slānis aizkavē dažādu ārēju efektoru iedarbību uz ķermeni, akumulē enerģiju un nodrošina organismam labvēlīgus apstākļus sevis dziedināšanai.

Atrodoties segā var rasties dīvainas ķermeniskas sajūtas, piemēram, pastiprināta svīšana/salšana, tirpšana, sāpes, reiboņi, izmaiņas elpošanā un sirdsdarbībā u.c., bet šo sajūtu rašanās ir individuāla – katram cilvēkam katrā terapijas reizē atšķirīgi. Vairumā gadījumu cilvēki segā izjūt vieglumu un ieslīgst dziļā miegā.

Segas lietošana samazina sāpes, vairo enerģiju, līdzsvaro centrālo nervu sistēmu, atbrīvo no stresa, uzlabo miega kvalitāti, stiprina imūno sistēmu un stabilizē vispārējo ķermeņa veselības stāvokli.

Enerģijas segas lietošana ieteicama gan profilaktiskos nolūkos, gan akūtu sāpju un enerģijas trūkuma gadījumā, gan vispārēju, hronisku sūdzību situācijās.

Ja ir akūtas indikācijas vai Scenar terapeits rekomendējis, enerģijas segas procedūras laikā var papildus tikt pielietota arī Scenar terapija pasīvā veidā. Uz noteiktām ķermeņa daļām tiek izvietoti elektrodi, kas pasīvi iedarbojas, kamēr klients relaksējas enerģijas segā.

SVARĪGI!
Dodoties uz procedūru, jāņem līdzi kokvilnas palags, kas tiek ieklāts segā. Procedūru starplaikos to ir iespējams glabāt uzņēmuma telpās.

Pieteikties vizītei