• Scenar terapija bērniem
  28/07/2016
  Scenar terapija bērniem [VIDEO]
  Arī dažāda vecuma bērniem Scenar terapija ir piemērota, un, strādājot ar mazākajiem, mēs īpašu uzmanību veltām viņu emocionālajam komfortam.
  Lasīt vairāk
 • Kas ir Scenar terapija?
  28/07/2016
  Kas ir Scenar terapija? [VIDEO]
  Scenar terapija aktivizē ķermeņa dabiskās spējas atjaunot un izdziedināt sevi pašam. Lūk, kā šis process notiek!
  Lasīt vairāk
 • Scenar terapijas pamati 2 minūtēs
  28/07/2016
  Scenar terapijas pamati 2 minūtēs [VIDEO]
  Scenar terapijas būtību un darbības principus reizēm nav viegli uzreiz izprast. Šī animācija skaidro, kas notiek ar ķermeni, kad tam pieskaras ar aparātu, un kādēļ tas vispār mums palīdz justies labāk.
  Lasīt vairāk
 • 27/07/2016
  Scenar estētikas procedūra
  Scenar terapijas klāstā ir specifiskas metodikas, kas paredzētas klientu skaistuma izcelšanai. Ādas detoksikācija, sejas muskuļu miostimulācija, izsitumu lokāla dziedināšana palīdzēs ķermeņa ādai ne tikai izskatīties veselākai un jaunākai, bet arī stimulēs tās dziļākos slāņus efekta ilgākai noturībai.
  Lasīt vairāk
 • 27/07/2016
  Kā notiek klasiska Scenar terapijas procedūra [VIDEO]
  Scenar terapijas procedūra paredzēta klientiem ar dažāda spektra akūtām un/vai hroniskām sūdzībām. Terapijas gaita ir izteikti individuāla, atbilstoši katra klienta veselības stāvoklim.
  Lasīt vairāk
 • 27/07/2016
  Scenar fizio procedūra
  Scenar fizio procedūras notiek sertificēta fizioterapeita – Scenar terapeita pavadībā, šajās procedūrās tiek izmantota Scenar terapija apvienojumā ar dažādiem fizioterapijas elementiem. Sadarbībā ar terapeitu, tiek noteiktas piemērotākās un efektīvākās terapijas metodes katra individuālā klienta vajadzībām. Procedūru laikā terapijas metodes var tikt savstarpēji kombinētas un mainītas.
  Lasīt vairāk