• 04/08/2016
  Scenar terapija pie ādas bojājumiem
  Scenar terapija lieliski palīdz arī pie dažāda veida ādas bojājumiem, tai skaitā rētām, izsitumiem, iekaisumiem. Šis efekts iegūts pēc apmēram 1 mēneša darba (procedūras 1 reizi nedēļā), pirms tam šādas rokas bija vairāk kā pus gadu.
  Lasīt vairāk
 • 04/08/2016
  Scenar terapija pie skoliozes
  Skolioze ir salīdzinoši bieža mugurkaula saslimšana, kas rada nopietnas sekas visā organismā sākot ar izmaiņām stājā līdz pat elpošanas, gremošanas u.c. orgānu sistēmu darbības traucējumiem deformācijas dēļ. Ar Scenar terapijas palīdzību, kas tiek apvienota ar atbilstošiem vingrinājumiem, iespējams noteiktā apmlitūdā koriģēt skoliozes deformācijas, kā arī novērst tālāku to veidošanos. Šis rezultāts ir sasniegts vienas procedūras laikā (1 h). Lai tas būtu noturīgs, procedūras nākas regulāri atkārtot un kombinēt ar atbilstošiem vingrinājumiem.
  Lasīt vairāk
 • Scenar terapija bērniem
  28/07/2016
  Scenar terapija bērniem [VIDEO]
  Arī dažāda vecuma bērniem Scenar terapija ir piemērota, un, strādājot ar mazākajiem, mēs īpašu uzmanību veltām viņu emocionālajam komfortam.
  Lasīt vairāk
 • Kas ir Scenar terapija?
  28/07/2016
  Kas ir Scenar terapija? [VIDEO]
  Scenar terapija aktivizē ķermeņa dabiskās spējas atjaunot un izdziedināt sevi pašam. Lūk, kā šis process notiek!
  Lasīt vairāk
 • Scenar terapijas pamati 2 minūtēs
  28/07/2016
  Scenar terapijas pamati 2 minūtēs [VIDEO]
  Scenar terapijas būtību un darbības principus reizēm nav viegli uzreiz izprast. Šī animācija skaidro, kas notiek ar ķermeni, kad tam pieskaras ar aparātu, un kādēļ tas vispār mums palīdz justies labāk.
  Lasīt vairāk
 • 27/07/2016
  Scenar estētikas procedūra
  Scenar terapijas klāstā ir specifiskas metodikas, kas paredzētas klientu skaistuma izcelšanai. Ādas detoksikācija, sejas muskuļu miostimulācija, izsitumu lokāla dziedināšana palīdzēs ķermeņa ādai ne tikai izskatīties veselākai un jaunākai, bet arī stimulēs tās dziļākos slāņus efekta ilgākai noturībai.
  Lasīt vairāk
 • 27/07/2016
  Medicīniski ārstnieciskās segas produkti
  Medicīniski ārstnieciskās segas produkti.
  Lasīt vairāk
 • 27/07/2016
  Kā notiek klasiska Scenar terapijas procedūra [VIDEO]
  Scenar terapijas procedūra paredzēta klientiem ar dažāda spektra akūtām un/vai hroniskām sūdzībām. Terapijas gaita ir izteikti individuāla, atbilstoši katra klienta veselības stāvoklim.
  Lasīt vairāk
 • 27/07/2016
  Scenar fizio procedūra
  Scenar fizio procedūras notiek sertificēta fizioterapeita – Scenar terapeita pavadībā, šajās procedūrās tiek izmantota Scenar terapija apvienojumā ar dažādiem fizioterapijas elementiem. Sadarbībā ar terapeitu, tiek noteiktas piemērotākās un efektīvākās terapijas metodes katra individuālā klienta vajadzībām. Procedūru laikā terapijas metodes var tikt savstarpēji kombinētas un mainītas.
  Lasīt vairāk
 • 12/07/2016
  Pievienojamie elektrodi
  Pievienojamie elektrodi
  Lasīt vairāk
 • 11/07/2016
  Scenar aparāti
  Scenar aparāti.
  Lasīt vairāk