Muguras sāpes

Pirmie pavasara darbi bieži rezultējas ar muguras sāpēm. Ātrākais palīgs Tev tādā situācijā būs Scenar! Jau pirmajā terapijas reizē sajutīsi, ka sāpes samazinās un atgūsti kustību brīvību. 

Muguras sāpes mēdz arī saasināties fizisko slodžu gadījumos, ilgstošas neergonomiskas, statiskas ķermeņa pozas rezultātā vai ceļot smagumus. Asas, durošas sāpes, kas starojas uz rokām vai kājām, var liecināt par starpskriemeļu trūci vai protrūziju, par muguras smadzeņu nervu saknīšu nospiedumu vai bojājumu.  Tad vajadzētu apmeklēt ārstu un veikt nepieciešamos izmeklējumus. Taču, ņemot vērā, ka tas būs ilgi un dārgi, bet sāp tagad, nekavējoties piesakies uz Scenar terapiju, lai atvieglotu akūto stāvokli. Ja, jau pēc pirmās Scenar terapijas procedūras mugurai kļūs vieglāk, tad visticamāk, ka nebūs nepieciešami izmeklējumi un tiksi galā arī bez medikamentiem. Profesionāls Scenar terapeits spēs novērtēt, vai nepieciešama vertebrologa konsultācija. 

Mūsu praksē ir bijuši jau vairāki gadījumi, kad pacientam nozīmēta muguras operācija, bet tā arī neaiziet uz to, jo Scenar terapija, plus papildus rehabilitācijas pasākumi, ir palīdzējuši ķermenim tikt galā ar šo problēmu.

0
Feed