Jūties bezpalīdzīga, kad ģimenē kāds slimo? To var atrisināt!

Vesela ģimene - tas skan ļoti labi, bet dzīve nereti ievieš savas korekcijas, un realitāte ir "ik pa laikam slimojoša ģimene" vai arī kāds ģimenes loceklis, kura veselības saglabāšanā ir jāpieliek īpaša piepūle.

Tas rada gan apjukumu, gan izmisumu, gan bezpalīdzības sajūtu, gan dusmas, gan vainas apziņu, gan vienkārši skumjas. Vai kaut kas no tā ir pazīstams? Tad lasi tālāk!


Katram tas stāsts ir cits. Tas var būt mazulis, kas noķēris sezonas vīrusus, bērns, kas skolā nokritis un pārsitis celi, vīrs, kas atnācis mājās ar sāpošu muguru, sieva ar migrēnas lēkmi vai vecāki ar neskaitāmām locītavu sāpēm un asinsspiediena problēmām. Bet ko darīt tam nabaga cilvēkam, kas uzņēmies lielās rūpes par ģimenes veselību un labklājību? Kā zināt visas atbildes un visiem palīdzēt?

Kā saka - viss ģeniālais ir vienkāršs! Arī šajā gadījumā ļoti iespējams, ka lietas var nesarežģīt. Cilvēka organisms ir noteikta sistēmu kopa, kurā visam ir jāstrādā sabalansēti, lai cilvēks justos labi. To sauc par homeostāzi vai līdzsvara stāvokli. Ikdienā reti kuram to ilgtermiņā izdodas saglabāt, un, protams, sekas ir dažāda veida saslimšanas - imūnsistēmas novājināšanās, savilkti pleci, gremošanas sistēmas problēmas, locītavu nodilums, asinsspiediena paaugstināšanās un tā bez gala.

Ja mēs saprotam, ka slimošana ir vien līdzsvara zudums, tad, neatkarīgi no pašas saslimšanas, tās ārstēšana ir līdzsvara atjaunošana. Šī ģeniālā gudrība Austrumu kultūrās ir zināma jau tūkstošiem gadu. Tādēļ tur nevis cīnās pret slimību, bet gan palīdz ķermenī atrast iekšējo veselumu (un tad slimība pazūd pati no sevis - jo ķermenis strādā ģeniāli!).

Un tagad pats svarīgākais jautājums - kā to izdarīt? Atbilde ir gaužām vienkārša - Scenar terapija. Tā ir unikāla metode, kas nodrošina vispārēju organisma audu līdzsvarošanos un atjaunošanos vienkāršā veidā. Kas tas Scenar tāds ir?
Scenar ir iekārta, kas uz ādas rada ļoti patīkamus elektriskus energo-neiro impulsus. Šie impulsi visu laiku mainās, īpaši pielāgojoties katra cilvēka vajadzībām. Tiek novērtēta šūnu aktivitāte noteiktajā ādas laukumā un izstrādāts impulss tā, lai šī aktivitāte tiktu līdzsvarota - vai nu tās tiek aktivizētas, vai nomierinātas - atkarībā no nepieciešamības. Līdzīgi strādā arī akupunktūras speciālisti.

Šis aparāts palīdz arī noteikt zonas uz ķermeņa, kur problēma sākas, jo nereti cēloņiem un sekām ir atšķirīgas dislokācijas. Piemēram, ja ir sāpes kājā, iespējams tās nāk no nervu saknīšu nospieduma mugurkaula rajonā. Līdz ar to Scenar ir kā tulks vai diagnostiķis, kas spēj pamatot, kur un kā nepieciešams ķermenī ieviest korekcijas, lai tas atkal justos labi.

Bet nu būsim praktiski - kam TIEŠI tas der? Jo kā saka - kas der visam, tas neder nekam.

1) Sāpes! Dažāda veida sāpes, kas rodas gan no iekaisumiem, gan saspringumiem, gan traumām, gan locītavu nodilumiem, gan stresa, gan nervu bojājumiem un tā tālāk. Reizēm Scenar spēj novērst un atrisināt arī pašu sāpju cēloni, bet, ja tas nav iespējams, tad Scenar darbosies medikamentu vietā kā pretsāpju līdzeklis, pastiprināti ķermenī ražojot endorfīnus, kas ir mūsu iekšējais laimes hormons un nomāc sāpju sajūtu. Un to Jūs panāksiet bez medikamentiem un dažādām blaknēm. Un nereti Jūs to paveiksiet tik ātri, ka pašiem būs grūti noticēt!

2) Muskuļu savilkumi. Gan savilkti pleci pēc ilgstošas darba dienas pie datora, gan muguras sāpes pēc lielu nastu celšanas, gan smaguma sajūta kājās pēc skrienošas darba dienas - tie visi ir sīkumi, ja pie rokas ir Scenar aparāts.

3) Iekaisumi un tūska. Scenar strauji uzlabo limfātiskās sistēmas darbību, veicinot limfmezglu aktivitāti. Tas mazina tūsku un vispārējos imūndeficīta procesus. Savukārt, darbojoties uz lokālu iekaisumu, tiek noteiktajā zonā uzlabota asinsrite un aktivizēta limfocītu darbība. Scenar pa spēkam ir uzveikt gan akūtus, gan hroniskus (ieilgušus) iekaisumus.

4) Traumas - zilumi, sasitumi, apdegumi, lūzumi u.c. - Scenar, aktivizējot noteiktus audus, uzlabo zonas apasiņošanu un paātrina šūnu dabīgo atjaunošanos.

5) Stresa radīti veģetatīvās sistēmas traucējumi. Kas tas tāds? Ja Jums ikdienā ir augsts stresa līmenis, un esat novērojis, ka ikdienā vairs tik labi nestrādā gremošanas sistēma, ir miega traucējumi, sirdsdarbības problēmas, asinsspiediena problēmas un dažādas nesaprotamas, neizskaidrojamas sūdzības, tad ļoti iespējams, ka tas ir stāsts par Jums. Lai to risinātu, jādraudzējas ar pasaules labākajiem ārstiem: labu miegu, sabalansētu uzturu, pareizu elpošanu, regulārām fiziskām aktivitātēm, sauli un prieku. Ja kaut kas no tā iztrūkst, tad Scenar ir "labā roka", kas var palīdzēt to kompensēt un ar impulsa palīdzību balansēt veģetatīvās nervu sistēmas stāvokli.

6) Un vēl Scenar ir ļoti liels draugs visiem tiem, kuriem par veselību ikdienā jādomā dubultā, jo nākas ik dienu saskarties ar dažādu hronisku neiroloģisku problēmu sekām, piemēram, attīstības traucējumi, izkaisītā skleroze, neirīti, karpālā kanāla sindroms, dažādas parēzes pēc traumām vai insultu sekas u.c. Šajās situācijās Scenar terapija ir izcila rehabilitācija, un ikviens līdzcilvēks var kļūt par lielu palīgu tās nodrošināšanā.

Plašāku informāciju par skolu skatiet šeit:
http://www.scenar.lv/scenar-skola

Ja Tev ir kādi jautājumi, sūti ziņu uz info@scenar-baltic.lv vai zvani mums uz 27060705.

0
Feed