Padomi tavai veselībai

Praktiski padomi, kas noderēs ikvienam.

Ikdienā nākas sniegt daudz dažādus padomus mūsu klientiem. Esam apkopojuši pāris no tiem un ticam, ka tie var uzlabot Jūsu labsajūtu un likt justies Jums labāk. 


1. Cilvēkiem ar muguras sāpēm ieteicams naktī, guļot uz sāniem, starp kājām ievietot mīkstu spilvenu, vai guļot uz muguras - zem ceļu locītavām. Tas ļauj muguras lejasdaļas muskulatūrai vairāk atslābināties, līdz ar to, arī mazinās sāpes.

2. Dienas laikā dzerot ūdeni, to labāk darīt biežāk un mazākā daudzumā, nekā vienā reizē izdzert puslitru vai vairāk ūdens. Dzerot lielus daudzumus uzreiz, tā ir liela slodze ne tikai nierēm, bet gan visam ķermenim kopumā.

3. Atcerieties, ka lai arī svaigās dārzeņu un augļu sulas ir ļoti garšīgas un tajās ir daudz vitamīnu, tomēr ar tām nevajadzētu aizrauties. Svaigi spiestā sulā, lielākā daļa vitamīnu un škiedrvielu paliek sulu spiedes atkritumu tvertnē un to aizstāj dabīgie cukuri, kurus nebūt nav ieteicams uzņemt katru dienu milzīgos daudzumos, sevišķi cilvēkiem, kas nespēj patērēt šo enerģijas daudzumu.

4. Ne viss, ko lasam internetā, redzam televīzijā vai dzirdam radio ir jāpieņem kā patiesība. Pirms uzsākt jauna ieraduma ieviešanu ikdienā, tomēr vēlams veikt padziļinātāku izpēti par tēmu vai konsultēties ar savu ārstniecības personu.

5. Ejiet dabā! Tieši tik vienkārši, jo viss ģeniālais parasti ir gana vienkāršs. 2019.gadā veikts apjomīgs pētījums (uz 20000 cilv.), kurā noskaidrots, ka tie, kas vismaz 2 h nedēļā pavada dabā, ir ar krietni labāku veselību un psiholoģisko labsajūtu.

6. Atrodi laiku sev.
Ir skaidrs, ka mūsdienu laikmets, tehnoloģijas, dažādi aŗējie faktori un rutīna visus dzen trakā vāvares ritenī, kur nav laika nedz sev, nedz savām vēlmēm. Tas nav labi, jo kā gan tu spēsi saprast, ko vēlies no dzīves, ja tev pat nav laika par to padomāt?

7. Saki "Nē"!
Tiesa, dažreiz, sakot "nē", tiks ievainotas kāda cita jūtas - Jūs pat varat pievilt kādu, kuru apbrīnojat. Bet jūs arī veicat aizvainojumu un nožēlu, kad necienāt sevi un savas vajadzības. Tas liek jums būt vēl kritiskākam/ai pret sevi, kas var izraisīt trauksmes un depresijas simptomus.

Ja tev ir kāds padoms, kas iz dzīves tev ir palīdzējis justies labāk tad priecāsimies, ja ar to padalīsies. Paldies!

0
Feed