Kurš glābs masieri?

Masieris ir cilvēks, kurš nereti "izglābj" gan smagā darba darītājus, gan ilgstošus sēdētājus, gan sportistus, gan daudzus citus, kuru ķermenī ilgstoši sakrājusies spriedze un viss gan velk, gan sāp, gan traucē dzīvot.

Bet kurš glābj masieri?

Masāžas veikšana nereti ir ļoti smags darbs, kas no masiera pieprasa gan piespiedu pozu, gan lielu spēku rokās, gan ilgstošas darba stundas.

Un arī par spīti pieliktajām pūlēm, ne vienmēr ir iespējams cilvēkam pilnībā atbrīvot savilkto muskulatūru. Šobrīd masiera darbu ir iespējams būtiski atvieglot, izmantojot jaunākās tehnoloģijas mijiedarbībā ar senām Austrumu zināšanām par ķermeņa procesiem - šis apvienojums ir Scenar terapija.
Jau šobrīd vairāki masieri Latvijā paralēli savām pamata kompetencēm, izmanto papildus arī Scenar terapiju, tādējādi būtiski atvieglojot savu darbu, palielinot tā efektivitāti un piesaistot vēl vairāk klientu.


Scenar terapijas pamatā tiek izmantota Scenar iekārta, kas rada ļoti īpašu elektrisku impulsu, kas ik sekundi mainās, pielāgojoties konkrētā cilvēka vajadzībām (atbrīvojot vai stimulējot noteiktos ķermeņa audus). Šis impulss ir ar ļoti zemu strāvas stiprumu, tā regulatorās īpašības rodas, iedarbojoties caur ādu uz cilvēka centrālo nervu sistēmu un liekot ķermenim pašam sevi ātrāk atjaunot, līdzsvarot un atbrīvot. Masieri ikdienā ir ļoti iecienījuši izmantot Scenar iekārtai pievienojamos elektrodus - cimdus. Uzvelkot tos uz masiera rokām, rokas kļūst par elektrodiem, kas pārvada dziedinošo impulsu. Tā kā impulss pats par sevi spēj dziļi iedarboties uz muskuļaudiem un saistaudiem, nodrošinot to atjaunošanos normālā stāvoklī, masierim nav nepieciešams pielietot milzīgu spēku un spiedienu ar pirkstiem un p laukstām, tādējādi pasargājot savas locītavas.


Scenar terapiju iespējams izmantot arī kā papildus elementu savai masāžai, palielinot klientu apmierinātību, bet nepalielinot savu darbu. Piemēram, masējot klientam muguru, iespējams nodrošināt arī patīkamu muskuļu atslābināšanu uz kājām vai citām ķermeņa daļām, izmantojot lokālos Scenar terapijas elektrodus, kas darbosies atsevišķi kā paralēls process.


Ja ikdienā nākas strādāt ar sportistiem un īpaši aktīva dzīvesveida piekritējiem, tad izaicinājums var būt pienskābes pārstrādāšana muskuļaudos. Masāža ir biežs terapijas veids, ko klienti izvēlas, lai uzlabotu savu labsajūtu pēc aktīvas sportošanas. Masāža šajā gadījumā tiešām palīdz atbrīvot muskulatūru un mazina atsevišķo muskuļu sāpes un stīvumunākamajās dienās. Tomēr aktīva masāža pēc fiziskas slodzes nepalīdz neitralizēt pienskābi, kas ir viens no dedzinošās sajūtas iemesliem, bet gan tikai izklīdina to. Dedzinošās sāpes un stīvums, kas rodas pēc aktivitātēm nākamajā un aiznākamajā dienā gan ir vairāk saistītas ar mikroskopiskām traumām muskuļšķiedrās, kas veidojas īpaši smagu treniņu rezultātā. Arī šo traumu dziedēšanā masāža tiešā veidā nespēj palīdzēt, tādēļ arī, veicot masāžu pēc treniņa, sāpes muskuļos nākamajās dienās var saglabāties. Tomēr, ja šādās situācijās papildus savām prasmēm izmantosiet arī Scenar terapiju, rezultāts būs ievērojami labāks. Scenar impulss daudz ātrāk liek ķermenim neitralizēt pienskābi un nodrošina paātrinātu šūnu atjaunošanos to normālajā stāvokli, tai skaitā pēc dažādām organisma šūnu traumām un bojājumiem.
Tiem masieriem, kuriem tuvāka ir relaksējoša masāža, iesakām Scenar izmantot, kombinējot ar ēteriskajām eļļām. Eļļu iedarbība impulsa ietekmē ir izteikti spēcīga, un iespējams klientam gūt patiesi relaksējošu stāvokli, izmantojot mazāk piepūli.


Scenar terapijas pielietošana savā praksē ir salīdzinoši vienkārša, tomēr, lai to darītu profesionāli, pilnībā apzinoties visas terapijas piedāvātās iespējas, mēs iesakām apmeklēt Scenar terapijas skolu. Tā sastāv no diviem cikliem, katrā no tiem 3 semināros tiek arvien dziļāk apgūti Scenar terapijas pamatprincipi, lietošanas algoritmi, ieskats ķermeņa diagnostikā un analīzē, specifiskas terapijas metodikas gan dažādu zonu sāpēm, gan muskuļu atbrīvošanai, gan pašterapijai utt. Scenar skola ir licencēta pieaugušo neformālās izglītības programma, pēc kuras pabeigšanas ir iespējams ļoti efektīvi palīdzēt saviem klientiem, atvieglot savu darbu, palielināt klientu loku un palīdzēt arī sev pašam pēc grūtas darba dienas.


Pēc Scenar Terapijas skolas beigšanas aicinām darbā mūsu uzņēmumā kur mēs piedāvājam:
- augsti apmaksātu stundu likmi
- elastīgu darba grafiku (strādā kad un cik vēlies)
Šā gada apmācības sākas 30. septembrī. Par skolu uzzini vairāk šeit: http://www.scenar.lv/scenar-skola
Ja Tev ir kādi jautājumi, sūti ziņu šeit vai zvani mums uz 27060705

0
Feed