Kaulu un locītavu sāpes

Arī Latvijā arvien vairāk cilvēku ir dzirdējuši par Scenar terapiju. Daudzus māc skepse par to, citi – gatavi tai veidot fanu pulciņu, bet lielākā daļa vienkārši vēl nezina, kas tas ir. Visas šīs sajūtas ir īsti vietā. Scenar terapija Latvijā ir jauna, tai gana bieži ir pārsteidzoši labi rezultāti, bet tā ieņem sarežģītu, bieži neizprotamu vietu starp klasisku mūsdienu medicīnu un dziedniecību.

Scenar terapija ir izteikti individuāla un holistiska, tā lielā mērā balstās uz filozofisku pamatnostādni, ka līdzsvarots organisms pats spēj sevi atveseļot un atjaunot, vai vismaz kompensēt. Ja ķermenim atveseļošanās funkcija neizdodas kvalitatīvi, ir izjaukts līdzsvars (fiziski, emocionāli, enerģētiski, aktivitāšu līmenī), kas rada asimetrijas organismā, piemēram, mainītu muskuļu tonusu, enerģētisku pārslodzi vai nepietiekamību, iekšējus iekaisumus, neiroloģiskās aktivitātes izmaiņas, disbalansu locītavu noslodzē utt.


Scenar ir lielisks palīgs, ja problēma ir sāpes, tai skaitā – kaulu un locītavu sāpes. Artrīti (osteoartrīti, reimatoīdie artrīti, podagras), skrimšļu nodilumi, mugurkaula deformāciju radītas sāpes, kaulu lūzumi utt. – tā ir Scenar terapijas ikdiena. Aktivizējot noteiktus audus, uzlabo zonas apasiņošanu un paātrina šūnu dabīgo atjaunošanos.
Atkarībā no sāpju ilguma, intensitātes, iemesla un akūtā vai hroniskā perioda, mainīsies arī terapijas plāns. Ja sāpes ir akūtas un ļoti intensīvas, tad terapija būs vairāk lokāla - primāri darbojoties tieši uz sāpošo zonu. Impulss uzlabos zonas apasiņošanu un līdzsvaros šūnu darbību, tiks sabalansēts mīksto audu tonuss. Papildus ķermenī izstrādāsies endorfīni un mazināsies iekaisums. Rezultātā novērojams palielināts kustību apjoms locītavās un būtisks sāpju samazinājums. Reizēm efekts ir nosacīti īslaicīgs un sāpes pēc kāda laika atgriežas, tomēr nereti ar Scenar ir iespējams atbrīvoties no sāpēm pavisam. Tas ir atkarīgs no dažādiem faktoriem. Mēs nevaram solīt, ka mazināsies locītavu deformācijas (lai gan ir bijuši daži pacienti, kuriem ir arī šāds pozitīvs, ne vienmēr izskaidrojams pavērsiens), tomēr būtiski uzlabosies ķermeņa spēja kompensēt deformāciju radītās sekas, tādējādi sāpes vairs netraucēs vai arī būs būtiski mazākas.

Ir arī vispārēja pieeja, kā strādāt ar Scenar – tā vairāk tiks izmantota gadījumos, kad sūdzības ir ieilgušas un projicējas vairākās vai plašās ķermeņa zonās (piemēram, pie reimatoīdā artrīta vai mugurkaula problēmu gadījumā). Tad tiek uzlabota visa kopējā ķermeņa asins un limfātiskās sistēmas plūsma, līdzsvarota muskulatūras noslodze, tiek strādāts ar fascijām, bieži arī ar cilvēka emocijām vai enerģijas plūsmu organismā – jebkurā gadījumā taktika tiks izstrādāta īpaši individuāli.

Scenar terapija strādā arī ar tādām sūdzībām kā skoliotiskie mugurkaula izliekumi, kas mūsdienās bieži sastopami arī jau bērniem un pusaudžiem – bildē ir iespējams novērot izmaiņas stājā pēc 1 stundas
terapijas. (noturībai nepieciešama ilgstoša terapija)

Scenar terapija sevī apvieno spēcīgu sāpju mazināšanu ar vispārēju ķermeņa atbildes reakciju uzlabošanu, padarot to par vienu no nedaudzajām ārstēšanas metodēm, kas var veiksmīgi cīnīties ar sāpēm, nepadarot slimības simptomus izteiktākus un neizraisot negatīvas blakusparādības citās ķermeņa sistēmās. Scenar terapija ir arī izcila rehabilitācija mājās, kur pats vai ikviens līdzcilvēks var kļūt par lielu palīgu tās nodrošināšanā.


Ja Jūs nomoka sāpes, bet līdz šim nav izdevies atrast sāpju cēloni, tad vērsieties Scenar Netradicionālās mediciīnas centrā.
Mēs Jums palīdzēsim no jauna iemācot ķermenim dzīvot bez sāpēm un būt veselam, kad tas vairs nesaprot kā atgriezt sevī līdzsvaru, enerģiju un kustību brīvību!

Pieraksties uz procedūru jau šodien.


>>> PIETEIKTIES VIZĪTEI <<<0
Feed