Atsauksmes

Vienas no vērtīgākajām dāvanām ir tās, kuras nevar nopirkt par naudu.

Aicinām Tevi dalīties ar savu pieredzi, sajūtām, ieteikumiem,

padomiem un rezultātiem Scenar terapijā.

Uzraksti savu stāstu.


Dod iespēju un cerību cilvēkiem, kuri nespēj atrast risinājumu.

Pastāsti kā Scenar Tev ir palīdzējis. Tavs stāsts uzrunās kādu,

un tā būs Tava Dāvana.


Publicē stāstu šajā lapā, bet, ja vēlies palikt anonīms,

norādi mums uz to, vai nosūti stāstu uz info@scenar-baltic.lv, vai arī

nodod to savam Scenar terapeitam.

Karina Ziegler 


Scenar ir mans glābiņš muguras sāpju un sprandas saspringuma fāzēs. Tik daudzas pretsāpju tabletes ir ietaupītas.


Nataša Lapiņa  


Reāli noņem sāpes un tūsku,iesaku ierīci ,domāju ka katram ģimenē tādu vajag

Sanita Ozola


Paldies lieliskajai pasniedzēju komandai!💗
Paldies kolēğiem,kas ļāvās ekspementu brìnumam😉
Uz tikšanos 🤩

Gunda Bungše


Liels, liels Paldies Jums!!! Par šo lielisko kopīgo piedzīvojumu!!! Par aizraujošajiem semināriem, par to milzu informāciju un padomiem! Par atbalstu un iedrošinājumu!!!

Eva Zaļaiskalna


Paldies visai jūsu superīgajai komandai 💛

Daira Vītoliņa


Paldies! 🙏 Grūtākais, bet interesantākais vēl tikai priekšā! 😊


Astrida Koknese


Vairumam šī tehnoloģija palīdz, ja ārsti nespēj neko . Aizvien vairāk to sāk izmantot rietumu valstīs, arī Austrālijā.


Ilga Enika


Būtu man tā naudiņa, kas guļ jūras dibenā - es noteikti izmantotu Scenar...labs - palīdz...


Guna Gravina


Ļoti sāpēja mugura. Palīdzēja Eva. Pirmajā procedūrā bija ļoti grūti nosēdēt. Bet pēc trešās procedūras sapratu, ka varēju nosēdēt pilnīgi mierīgi bez sāpēm. No tās reizes viss ir kārtībā. Paldies ❤️ Scenar palīdz.


Helga Beks


man bij operācija ,biju ļoti nobaidijusies ,pat nezinu kādēļ ,ir draudzene Rita kas praktizē Scenar ,kad viņa atnāca ciemos slimnicā un pielietoja pie manīm šo ierīci neticēju bet nākošā dienā jau jutos labāk un vēlāk vēl labāk ,rezultāts pēc 2-3 nedēļām gāju bez kruķiem un pat dejoju ,ticu un iesaku citiem ,jo esmu laimīga ka varu iet ,skriet ,paldies Ritai un Scenar,,,


‎Antra Jaunbauere‎ kam Scenar netradicionālā medicīna
2018. gada 27. jūlijs ·

Paldies Unai, Aelitai un praktikantei par manas problēmas sapratni un " ātro palīdzību", lai varētu doties ceļojumā. Tradicionālā medicīnā tāda rezultāta nebūtu. Jutos lieliski, pat karstums netraucēja.


Daira Liepiņa 


Man patiešām palīdzēja lauztajai kājai ātrāk atjaunoties

Maiga Švītiņa 

Paldies Egita Tev par par pacietību un pretimnākšanu ar skaidrojumiem un uzklausīšanu pat brīvdienās kad sanāk traucēt. Jūs tur Scenar visi esat laipni un jauki cilvēki paldies jums😊💋❤

Scenar ir arī ļoti liels + lai noņemtu sāpes pēc paralīzes Man paralizētakā pusē ir drausmīgas sāpes, medicīna nav vēl izpētījusi kāpēc tā notiek un mani tas vairs arī neinteresē, jo man ir scenar Viņš man vienmēr ir klāt un varu dzīvot bez sāpēm😊😊uzticieties scenar jo tas var būt liels atvieglojums jums bez medikamentiem

Kārlis - 18.07.2017.

Esmu ļoti pateicīgs SCENAR. Par to laipno attieksmi, kad ieej pa durvīm, tev jau rodas patīkams satraukums, kurš nu mani pirmais sagaidīs. Egitai paldies par to , ka viņa mani un vispār pieņem katru cilvēku tādu, kāds viņš ir, no viņas staro tik ļoti liels pozitīvisms, kas liek pie viņas atgriezties vēl un vēl. Unai ir tik silta sirds, viņa vienmēr atradīs kādu mīļu un sirsnīgu vārdu katram, kā arī visi pārējie cilvēki no SCENAR ir forši! Much Love!!!


Ilze - 09.08.2016.

"Pēc pārslimotas pneimonijas man izveidojās komplikācija ausī. Auss bija kā ar ūdeni pielijusi, sliktāk ar to dzirdēju. Apmeklēju vairākus LOR speciālistus. Man teica, ka mani sagaida nepatīkama ķirurģiska iejaukšanās, un ausī jāliek kaut kāda strutu drene. Draugi ieteica apmeklēt Scenar terapiju. Terapeite Lelde sāka ar mani strādāt un ieteica pašai ausi apstrādāt ar Scenar, kas man jau vairākus gadus mājās bija, bet tā iedarbībai lāga neticēju. Pēc trešā seansa terap. Lelde manā ausī vairs problēmas neatrada. Kad aizgāju uz pārbaudi pie LOR, vina nopriecājās, ka ir manu ausi izārstējusi, un visas problēmas izzudušas. Uz manu jautājumu, ko viņa domā par Scenar terapiju, paraustīja plecus un noteica, ka viss jāizmēģina.Tā es izglābos no ķirurga naža, un ar ausi vairs problēmu nav!"


Mirdza – 10.02.2016.

"Mana ārstēšanās sākās ar pumpām un čūlām mutes dobumā, ko ārsti atzina par stomatītu. Tā ilgu laiku veidojās pumpas un atkal čūlas. Tad taisīja analīzes uz vīrusiem. Tās bija herpes. Izveidojās čūla, kura nedzija, to laboratorijā pārbaudīja un atklāja aizdomīgas šūnas. Dakteri teica, ka tādu perēkli nedrīkst atstāt, tas jāņem ārā. Norīkoja mani uz operāciju. Līdz operācijai bija atlicis nedaudz laika. Un tad nejauši uzzināju par Scenar terapiju. Dzirdēju labas atsauksmes un labus ārstēšanas rezultātus. Devos uz Scenar terapiju pilnīgā pārliecībā, ka mani tur dziedinās. Jau pēc pirmās terapijas seansa sajutu, ka mikroflora mutē uzlabojas. Pēc dažiem seansiem pumpas sāka pazust. Nedzīstošā čūla arī sadzija un pazuda. Aizejot uz operāciju, dakteri teica, ka nav ko operēt. Pēc šīs terapijas uzlabojās arī kopējā veselība, astma pazuda. Arī gūžas un muguras sāpes pazuda. Pateicos Unai Brosovai par šo Scenar terapiju, kā arī terapeitei Leldei, kura veica terapiju. Pateicos par viņas mīlestību un iejūtību. Visam personālam novēlu veselību un panākumus!"

Jevgēnija – 19.05.2013.

"Gribu izteikt savu vissirsnīgāko pateicību Scenar terapeitei Unai Brosovai un visiem, kas strādā viņas vadībā. Kad es 2012. gada rudenī iepazinos ar Scenar ārstniecības metodi, negribējās ticēt, ka atbrīvošos no daudzām sāpēm, un tomēr tā bija. Daži seansi ar aparātu atviegloja sāpes mugurā, pilnīgi atbrīvojos no roku tirpšanas un sāpēm naktīs, uzlabojās miegs un arī citi rādītāji. Es iegādājos arī medicīnisko segu, esmu ļoti apmierināta. Pēc operācijas man bija lielas problēmas – un atkal Scenar aparāts man palīdzēja atbrīvoties no sāpēm, ko izraisīja, tā saucamais, muguras saknīšu sindroms. Paldies meitenes! Lai jums veicas!"

Anna – 24.05.2013.

"Nekad neticētu, ka tāds TV pults paskata "aparātiņš" spēj izārstēt, ja vien tas nebūtu noticis ar mani!

Pirms kādiem trim gadiem man ap muti izmetās daži izsitumi, kuri ilgāku laiku negāja nost. Nepievērsu tiem īpašu uzmanību, jo domāju – nekas liels, gan jau pāries. Bet tad aizbraucu uz Dienviditāliju velo tūrē, kur tajā brīdī bija karsts, sutīgs klimats. Garajos pārbraucienos izlēju daudz sviedru, un mani izsitumi savairojās. Nu jau to vairs nevarēja uzskatīt par "neko īpašu", jo izsitumi bija tādi kā čūlveidīgi, tādas kā daudzas mazas jo mazas pūtītes, un ļoti dedzinošas... Kad atgriezos Latvijā, nekavējoties gāju pie ādas ārsta. Viņš saka: "Orālais dermatīts. Ļoti grūti ārstējams." Dzēru daudz zāles, smērēju daudz smēres – rezultātu nekādu. Gāju pie cita dermatologa. Atzinums: "Psoriāze. Neārstējama." Smērēju hormonālās ziedes, it kā uz mirkli palika labāk, bet tad atkal... Nesamierinājos, gāju pie cita daktera. Šī daktera atzinums – heliobaktērijas kuņģī. Dzēru antibiotikas. Cits teica – alerģija. Ievēroju neskaitāmas diētas.

Pēc diviem gadiem man iestājās izmisums. Es nezināju, ko vēl lai daru!!! Biju apmeklējusi Latvijā labākos ādas ārstus, homeopātus, kuņģa dakteri, dietologu, alergologu... Biju iztērējusi ļoti daudz naudiņas... Un nekas – izsitumi ap muti man bija tikai vairojušies.

Tad kādā dienā nejauši uzzināju par Scenar terapiju. Bija atkal jauna cerība un jauns spēks darboties, jo cilvēki, kas ar to strādāja, bija nelokāmi pārliecināti – tas, kas tev ir, tas ir dzīves sīkums, izārstēsim. Un mēs sākām strādāt. Aptuveni divus mēnešus reizi trīs, četrās dienās devos vizītē. No sākuma pumpu palika tikai vairāk, bet tas mani nenobiedēja, jo terapeitam ik mirkli bija šī 100% pārliecība – izārstēsim. "Tu lieliski reaģē uz terapiju. Tas nenotiks acumirklī, bet notiks." Un tā tas patiešām bija. Pēkšņi vienā mirklī pumpas nogāja. Vēlāk, pēc kāda brīža gan tās atkal daudz mazākā formā atgriezās – vai nu tad, kad biju slima, vai arī garīgi sagurusi. Tajā brīdī gan ne pa jokam sabijos: vai tiešām atkal? Bet terapeits nomierināja, izstāstot, ka hroniskām kaitēm pēc kāda laika jāveic atkārtota terapija, jo tām ir tieksme atgriezties. Es to izgāju (burtiski pāris reizes).

Kopš tā laika ir pagājis nu jau vairāk kā gads, un ziniet – man nav ne mazāko problēmu!!!!"

Pievienot atsauksmi